Parta vedoucích

(aneb seznamte se s lidmi, kterým jsou svěřeny vaše dítka)

Skřítek

Skřítek

Práci pro děti se věnuji řadu let. Tábory vedu od roku 1980. Každoročně pořádám dva tábory a ozdravný pobyt v Chorvatsku. Moje táborová funkce je hlavní vedoucí.
Tomáš

Tom

Narodil jsem se v roce 1983 v Bohumíně. Nyní jsem studentem doktorského studia na Karlově Univerzitě obor Matematická statistika. Na tábory jezdím se Skřítkem pravidelně od roku 1997, od 2000 pak jako vedoucí. Na táboře mám funkci kreslíře a nástěnkáře, také vymýšlím celý táborový program pro děti. Mezi mé záliby patří florbal, kreslení, bruslení a deskové hry.
Ladik

Ladik

Narodil jsem se roku 1983 v Bohumíně. Práci s dětmi a mládeží se věnuji od roku 2003, pravidelně jezdím na English campy jako vedoucí a také na dětské tábory jako zdravotník a pomocník s organizací her a zábavy. Tábor je pro mě místo, kde mohu využít svůj kreativní potenciál a kde si mohu užít radost z dobře odvedené práce. Miluju pohybové aktivity, především volejbal, který i trénuju s mládežníky v Bohumíně.
Romča

Romča

Pocházím z Kozmic, vystudovala jsem Střední zdravotnickou a VOŠZ v Ostravě. Na Ostravské univerzitě studuji obor Tělestná výchova a sport. V letech 2003-2008 jsem byla na táboře MSA ve Starých Hamrech. Od roku 2010 jezdím se Skřítkem na tábor jako oddílová vedoucí a zdravotník. Mám ráda všechny sporty, obzvlášť volejbal, který hraji závodně za TJ Hlučín.
Martin

Martin

Narodil jsem se v Bohumíně roku 1985. Na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem úspěšně dokončil studia v oboru Tělesná výchova a sport. Na tábory jezdím od roku 1997, od roku 2002 dělám instruktora, následně i oddílového vedoucího. K mým zálibám patří samozřejmě sport, ať už je to kopaná, florbal nebo volejbal, baví mě vše co je se sportem spjato. Nyní jsem zaměstnán jako profesionální voják.
Lucka Lucka

Jsem z Prahy, na tábory jsem jezdila od malička, zajímám se o psychologii, marketing a vaření, hraji curling (to je to s tím koštětem). Baví mě připravovat hry a aktivity, které rozvíjí děti trošku netradičně - jejich intuici, koordinaci, představivost, smysly. Postarám se o to, aby si to co nejvíc užily a odnesly si zážitky na celý život.
Petr Petr

Pracuji v Ostravě-Porubě jako tiskař. Na tábory jezdím od roku 2000. V roce 2002 jsem na táboře měl úlohu "dřevorubce" a od roku 2003 už jsem oddílový vedoucí. Baví mě různé sporty, ale především futsal.
Radek

Radek

Pocházím z Ostravy a na tábory jezdím už od svých 7 let, se Skřítkem sem jel už 10krát. Aktuálně studuji Stavebku v Zábřehu. Mám rád jakékoliv sporty a ve volném čase programuji. Hodně lidí mě také zná jako klavíristu.
Čert Lukáš (Čert)

Narodil jsem se 1996 v Ostravě. Studuji na všeobecném Wichterlově gymnáziu v Ostravě-Porubě. Na tábory se Skřítkem jezdím pravidelně od roku 2008. Baví mě vše, co je jakkoliv spjato se sporty, hrami nebo soutěžemi. Ze sportu mě baví především fotbal, běhání, ale hlavně cyklistika.
Mlčoch

Ondra (Mlčoch)

Narodil jsem se v roce 1997 v Ostravě. Na tábory jezdím od roku 2010. V současné době studuji na Gymnáziu Josefa Kainara v Hlučíně. Mám rád hudbu, cizí jazyky, ze sportů pak pěší turistiku, plavání, ringo a různé další.
Kajoš Kajoš

Kdyby jste mě hledali, tak jsem se právě přestěhoval do Šilheřovic. Na tábory jezdím každoročně už vlastně od narození - na prvním táboře jsem byl, když mi byl pouhý rok, i když to si popravdě moc nepamatuju. V roce 2011 jsem jel naposledy jako dítě, nyní jezdím pomoci již v dospělácké funkci. K mým zálibám patří bojové sporty.
Majka Majka

Pocházím z Jižních Čech, pracuji v Praze na Karlově Univerzitě specializace na učitelství M-F pro střední školy. Baví mě práce s dětmi a této činnosti se věnuji od roku 2000. Na táboře se Skřítkem jsem byla poprvé jako oddílový vedoucí v roce 2009 a 2011. K mým zálibám patří cyklistika a sjezdové lyžování.

Vysvětlivky:

Takováto barva značí, že tento vedoucí byl na táboře 2016.

Takováto barva značí, že vedoucí na táboře v roce 2016 nenyl.

Kromě výše vyobrazených přijeli na chvíli vypomoct Marek a Babul :-)

Aktuality
O táboře
Lidé
Fotogalerie
Minulé ročníky
Síň slávy
Prohlídka
Vzkazy
Kontakty