Parta vedoucích

(aneb seznamte se s lidmi, kterým jsou svěřeny vaše dítka)

Skřítek

Skřítek

Práci pro děti se věnuji řadu let. Tábory vedu od roku 1980. Každoročně pořádám dva tábory a ozdravný pobyt v Chorvatsku. Moje táborová funkce je hlavní vedoucí.
Tomáš

Tom

Narodil jsem se v roce 1983 v Bohumíně. Vystudován mám obor Matematická statistika na Karlově univerzitě. Na tábory jezdím se Skřítkem pravidelně od roku 1997, od 2000 pak jako vedoucí. Na táboře mám funkci kreslíře a nástěnkáře, také vymýšlím celý táborový program pro děti. Je to hřejivý pocit tvořit zážitky pro naše táborníky, na které budou ještě léta vzpomínat. Ze zpětné vazby navíc vím, že práce, kterou pro děti děláme, má smysl.
Ladik

Ladik

Jsem z Bohumína. Práci s dětmi a mládeží se věnuji od roku 2003, od kterého jezdím pravidelně na English campy, sportovní campy a tábory jako vedoucí, zdravotník nebo jen pomocník, podle toho, co je třeba. Od roku 2015 pracuji v DDÚ s problémovými dětmi. Tábor je pro mě místo aktivního odpočinku, kde mohu využít svoji kreativitu a mohu zažít spoustu nevšedních zážitků, jak s vedoucími, tak hlavně s dětmi, od kterých se stále učím novým věcem.
Martin

Martin

Narodil jsem se v Bohumíně roku 1985. Na Univerzitě Palackého v Olomouci jsem úspěšně dokončil studia v oboru Tělesná výchova a sport. Na tábory jezdím od roku 1997, od roku 2002 dělám instruktora, následně i oddílového vedoucího. K mým zálibám patří samozřejmě sport, ať už je to kopaná, florbal nebo volejbal, baví mě vše co je se sportem spjato. Nyní jsem zaměstnán jako profesionální voják.
Radek

Radek

Narodil jsem se v minulém tisíciletí v Ostravě. Aktuálně dokončuji Bc. studium v oboru Řídící a informační systémy. Od roku 2014 jezdím na tábory jako vedoucí, během roku učím volnočasové kroužky pro děti na VŠB. Mezi mé záliby patří sporty, převážně ty s diskem (discgolf, kanjam, ultimate frisbee) a programování, tvorba smart elektroniky.
Marek

Mareček

Na tábory jezdím od roku 2008, naposledy jako dítě 2012 a jako vedoucí od 2016. Odmaturoval jsem na střední škole technické a dopravní ve Vítkovicích a nyní se živím jako řidič náklaďáku. Mezi záliby patří hlavně tábor, řízení aut a neustále vymýšlení různých blbostí, takže se se mnou moc lidí nenudí nebo jim lezu na nervy.
Babul

Babul

Na svět jsem přišel roku 1997. Na tábory jezdím od roku 2009, do Sloupu od roku 2011 jako dítě, od roku 2016 jako instruktor a následně jako vedoucí. Vystudoval jsem Vítkovickou střední průmyslovou školu v oboru mechatronika, ale s mými zájmy to nemá nic společného. Rád komunikují s lidma, hlavně s dětmi, věnuji se duchovnu, hudbě, budhismu a psychologii. Hraju na kytaru, nervy a plastové misky. Vznik mojí přezdívky je zahalen tajemstvím.
Mlčoch

Ondra (Mlčoch)

Narodil jsem se v roce 1997 v Ostravě a na tábory jezdím od roku 2010. V současnosti jsem studentem Slezské univerzity, obor Aplikovaná informatika. Miluji hudbu a na táborech hraji na kytaru. Snažím se naučit hrát i na další, převážně strunné nástroje.
Ivanka

Ivanka

Pracuji na jedné základní škole v Hrabůvce v družince.Jezdila jsem dříve o prázdninách na spoustu jiných táborů. Jednou mě Skřítek, spolužák ze základní školy oslovil,abych jela do Sloupu a už jsem na jiný tábor nechtěla jezdit. Jsem tam jako zdravotník a když je potřeba,tak taky vařím v kuchyni. Krásnější místo určitě nenajdete, na táboře je veselo, program je super a jídlo světové!!!! Mám ráda staré české filmy a komedie.

Na tábor s námi ještě jistě pojednou kuchaři, tak se nebojte, že by něco nebylo pokryto :-)

Aktuality
O táboře
Lidé
Fotogalerie
Minulé ročníky
Síň slávy
Prohlídka
Vzkazy
Kontakty